Windows 10 Pro

Windows 10 Pro Microsoft tarafından geliştirilen işletim sistemidir. Bu kategoriden Windows 10 Pro ürünlerini satın alabilirsiniz.

Windows NT ailesinin son çıkan sürümüdür. Windows 8.1'in halefi, yaklaşık beş yıl önce yayınlandı, 15 Temmuz 2015'te üretime sunuldu ve genel olarak 29 Temmuz 2015'te piyasaya sürüldü. Windows 10, MSDN ve Technet aracılığıyla indirilebildi ve Windows 8.1 ve Windows 7 kullanıcıları için ücretsiz yükseltme teklifi olarak sunuldu. Windows 10, Windows Insider'lar tarafından kullanılabilen Windows 10 test yapılarına ek olarak, kullanıcılara hiçbir ek ücret ödemeden mevcut olan yeni kararlı yapıları sürekli olarak alır. Kurumsal ortamlardaki aygıtlar bu güncelleştirmeleri daha yavaş alabilir veya on yıllık uzatılmış destek ömrü boyunca yalnızca güvenlik düzeltme ekleri gibi kritik güncelleştirmeleri alan LTSC sürümleri kullanabilir.

LİSANS TÜRLERİ

OEM Lisans:

  1. Satın almış olduğunuz lisansı tek bir bilgisayarda kullanabilirsiniz, lisans anahtarı anakartınıza gömülür ve format atsanız dahi kaybolmaz. Ömür boyu kullanabilirsiniz fakat tek bir bilgisayarda kullanabilir, farklı bilgisayara aktaramazsınız. 
  2. OEM lisans anakart haricinde her türlü donanım değişiminde bile sabit kalır, herhangi bir yenileme gerekmez. 
  3. OEM lisans kullanıcılarına Microsoft destek elemanları tarafından direkt destek sağlanmaz. Destek için bize başvurulmalıdır.
  4. OEM lisansınızı ömür boyu kullanabilir ve her güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Herhangi bir süre limitlendirmesi yoktur. 

Retail Lisans:  

  1. Retail lisansları diğer bilgisayardan kaldırmak şartıyla yeni bilgisayara taşıyabilirsiniz. Ömür boyu istediginiz bilgisayarda kullanabilirsiniz. 
  2. Retail lisans anakartı degiştirseniz dahi lisans anahtarını yeniden girmenize imkan saglar. 
  3. Retail lisans kullanıcılarına Microsoft destek elemanları tarafından ücretsiz destek sağlanır.
  4. Retail lisansınızı ömür boyu kullanabilir ve güncelleyebilirsiniz. 

Key türleri yukarıdaki şekilde açıklanmış olup, websitemizde Windows kategorisi ürünlerinin hangi tür key olduğu ürün başlığında yazmaktadır. 

GARANTİ VE İADE

Satın almış olduğunuz key'de herhangi bir hata, problem ve keyin hatalı çıkması durumunda değişim saglanır. Ürünlerin hepsi garantili olup, herhangi bir problemde degişimi mevcuttur. 

Satın almış olduğunuz keylerin kullanmadan önce veya kullandıktan sonra geri iadesi mümkün değildir. Dijital bir ürün olduğundan dolayı keyin tekrar iptali sağlanamamakta olup, bu yüzden ürünün iadesi bulunmamaktadır. 

NEDEN UCUZ ? 

Teknoloji magazalarında satılan kutulu ürünlerin vergisi, magaza giderleri ve diger masraflardan dolayı fiyatları pahalıdır. Bizim websitemizde ise kutusuz dijital ürünler olduğundan dolayı, sizde bu ürünleri çok daha ucuza satın alabilmektesiniz. Ürünlerin tamamen garantisi olup, resmi Windows magazalarından satın almış olduğunuz keyleri sorgulatabilirsiniz.