Office 365 Pro Plus

Office 365 Pro Plus ile Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access uygulamalarını kullanabilirsiniz. 

  • Orjinal Microsoft Office Onaylı Hesap ve Aboneliktir.
  • Bu ürün ile aynı anda 5 cihaza kadar microsoft office uygulamalarını yükleyebilirsiniz. (PC, Mac veya İos ve Android cihazlarınızda)
  • İçerik : Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher (PC), Access (PC)
  • Bu hesap ile mevcut Office 365 aboneliğinizi uzatamazsınız.

Office 365 Hakkında:

Microsoft 365, Microsoft'un ofis araçları yazılımları ve hizmetleri aboneliği için kullandığı marka adıdır; Birlikte yaratıcılık yazılımı ve ilgili hizmetleri abonelere sunmaktadır. Tüketiciler için bu hizmet, Windows ve macOS'ta Microsoft Office uygulamalarının kullanılmasına izin vermekte ve Microsoft'un bulut depolama hizmeti OneDrive'da 1 TB depolama alanı sağlamaktadır.

Ticari kullanıcılar için Microsoft 365, Microsoft Exchange Server, Skype for Business Server, SharePoint ve Office Online'nin barındırılan sürümleri, Yammer ile entegrasyon ve Microsoft Office yazılımına erişim yoluyla e-posta ve sosyal ağ hizmetleri sağlayan planlar sunar.

Ekim 2010'da başlayan bir beta testinden sonra Microsoft, orijinal olarak kurumsal kullanıcıları hedefleyen Microsoft Business Productivity Online Suite'in (MSBPOS) devamı olan Office 365'i 28 Haziran 2011'de başlattı. Microsoft, Microsoft Office 2013'ün piyasaya sürülmesiyle farklı işyeri türlerini hedefleyen yeni planlar eklemek üzere Office 365'i genişletti; Office masaüstü yazılımını abonelik temelinde kullanmak isteyen genel tüketicileri hedef alan yeni planlar ile birlikte yuvarlanan sürüm modeline de vurgu yapıldı.

2020 yılının ilk çeyreğinde yapılan duyuruyla Office 365'in adı 21 Nisan 2020'den itibaren Microsoft 365 olarak değiştirildi.