Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security dijital lisans ürünlerini en ucuz şekilde satın alabilirsiniz. 

Kaspersky Total Security; Virüslerden, casus yazılımdan ve Trojan'dan korunmak, tarayıcı ve bilgisayar bazlı phishing, size zarar verebilecek her türlü tarayıcı virüslerinden korunmanıza yardımcı olur. 

Kaspersky Ürünleri arasındaki farklar nelerdir ? 

  • Kaspersky Anti-Virus Windows için temel bir antivirüs ürünüdür. Tüm zararlı yazılımlara karşı, virüsleri ajan yazılım ve fidye yazılımlar da dahil, gerçek zamanlı koruma ve isteğe bağlı tarama özellikleri sunuyor.
  • Kaspersky Internet Security hem Mac hem de mobil cihazları da işin içine katıyor ayrıca korsan yazılımlar ve kredi kartı hırsızlığına karşı da ekstra özellikler ekleyip koruma sağlıyor.
  • Kaspersky Total Security ise Kaspersky’ın en kapsamlı planı. Şifre yöneticisi ve aile kontrolleri gibi bonus özelliklere sahip.

Kaspersky Lab. 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan Rusya Merkezli bir güvenlik şirketi, bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunmaktadır. Antivirüs, anti-spyware, anti-spam ve anti-intrusion (firewall benzeri bir yazılım türü) ürünlerini pazarlamaktadır.

Dünya çapında Uç Nokta Güvenlik Tüketici pazarının en büyük 3. tedarikçisi, Uç Nokta Güvenlik Kurumsal pazarının da en büyük 5. tedarikçisidir Kurumsal Uç Nokta Güvenlik pazarının Güvenlik Paketi alanında 3. sıradadır. Gartner Magic Quadrant tarafından Uç Nokta Koruma Platformlarında "Lider" olarak adlandırılmaktadır. IDC MarketScape'te "Lider" olarak adlandırılmıştır. Forrester Research, Inc tarafından Uç Nokta Güvenlik Çözümleri pazarında Liderlerden biri olarak gösterilmiştir. Kaspersky Lab bağımsız ürün testlerinde en iyi sektörel sonucu elde etmektedir: 2012'de Kaspersky Lab uç nokta ürünleri 75 test ve incelemeye katılmıştır.