Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vucut modifikasyonuna bağımlı bir megapolis olan Night City'de geçen Açık Dünya, Role Play, Aksiyon, Macera oyunudur. 

Ölümsüzlüğün anahtarı olan türünün tek örneği bir implantın peşine düşen paralı bir kanun kaçağı olan V olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber yazılımını, becerilerini ve oyun tarzını özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği geniş bir şehri keşfedebilirsiniz.

Bir Cyberpunk, Siber geliştirmelerle donatılmış bir şehirli paralı asker olun ve Night City sokaklarında efsanenizi inşa edin. Karakterinizi sıfırdan oluşturun ve üç benzersiz Yaşam Yolu arasından arka planını seçin. Çete bilge bir Sokak Çocuğu, özgürlüğü seven Göçebe veya acımasız bir Corpo rolünü üstlenin.

Cyberpunk 2077, geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red'in yaptığı rol yapma türündeki video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4, Stadia ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Cyberpunk serisinden uyarlanan oyun, altı farklı bölgeye sahip distopik açık dünya olan Night City'de geçmektedir. Oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla oynayacakları oyunda bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip paralı asker V karakterini canlandıracak. Oyunu hem birilerini öldürerek hem de kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün olacak.